MENU

Bahagian Pentadbiran
Nama Jawatan Tel Faks Emel
Abrizah Bt Kassim Pembantu Tadbir 07-9253014 07-9251308 abrizah@mdlabis.gov.my
Mohd Ashik Bin Sairan Penghantar Notis 07-9254122 07-9251308 ashik@mdlabis.gov.my
Shahrom Bin Ali Huddin Pembantu Tadbir 07-9253014 07-9251308 shah@mdlabis.gov.my
Zulfadli Bin Md Yunus Pemandu Kenderaan 07-9251308
Rahmat Bin Jamian Pembantu Tadbir 07-9252166 07-9251308 rahmat@mdlabis.gov.my
Abd Rashid Bin Yusof Pemandu Kenderaan 07-9251308 rashid@mdlabis.gov.my
Maizura Binti Mohd Yunos Pembantu Tadbir 07-9254122 07-9251308 maizura@mdlabis.gov.my
Herman Bin Pejar Pembantu Operasi 07-9253313 07-9251308 herman@mdlabis.gov.my
Nur Ainina Bt Ithnin Pembantu Tadbir 07-9254122 07-9251308 ainina@mdlabis.gov.my
Rudy Rizal Bin Mohd Hanapi Yang Dipertua 07-9251454 07-9251308 rudyrizal@mdlabis.gov.my