MENU

Bahagian Pentadbiran
Nama Jawatan Tel Faks Emel
Rudy Rizal bin Mohd Hanapi Yang DiPertua 07-9251781 07-9251308 rudyrizal@mdlabis.gov.my
Fazaruddin bin Salamat Setiausaha 07-9251781 07-9251308 fazaruddin@mdlabis.gov.my
Mohd Sharil bin Shufa'at Penolong Pegawai Tadbir 07-9251781 07-9251308 sharil@mdlabis.gov.my
Nor Syahirah binti Hamdan Penolong Pegawai Tadbir 07-9251781 syahirah@mdlabis.gov.my
Azizah binti Kadri Pembantu Tadbir 079254122 0179251308 azizah@mdlabis.gov.my
Nurainina binti Ithnin Pembantu Tadbir 079254122 079251308 ainina@mdlabis.gov.my
Fazira binti Misni Pembantu Tadbir 07-9251781 07-9251308 fazira@mdlabis.gov.my
Bazilah binti Zaiton Pembantu Tadbir 07-9251781 07-9251308 bazilah@mdlabis.gov.my
Mohd Helmy Marwan bin Mohd Latiff Pekerja Awam 0-9251781 07-9251308
Unit Undang-undang
Nama Jawatan Tel Faks Emel
Noor Fadzilah binti Md Zain Pembantu Tadbir 079251781 079251308 fadzilah@mdlabis.gov.my