MENU

Bahagian Pentadbiran
Nama Jawatan Tel Faks Emel
Fazaruddin Bin Salamat Setiausaha 07-9255710 07-9251308 fazaruddin@mdlabis.gov.my
Bazilah Binti Zaiton Pembantu Tadbir 07-9251781 07-9251308 bazilah@mdlabis.gov.my
Mohd Sharil Bin Sufaat Penolong Pegawai Tadbir 07-9252240 07-9251308 sharil@mdlabis.gov.my
Seri Nor Atirah Binti Zaimeri Pembantu Tadbir 07-9252164 07-9251308 atirah@mdlabis.gov.my
Mohd Rafi'uddin Bin Abd Rahim Penolong Pegawai Tadbir 07-9252240 07-9251308 rafiuddin@mdlabis.gov.my
Roslan Bin Masir Pengawal Keselamatan 07-9251308 roslan@mdlabis.gov.my
Nor Syahirah Binti Hamdan Penolong Pegawai Tadbir 07-9252240 07-9251308 syahirah@mdlabis.gov.my
Japriddin Bin Sarbi Pengawal Keselamatan 07-9251308 japriddin@mdlabis.gov.my
Azizah Bt Kadri Pembantu Tadbir 07-9254044 07-9251308 azizah@mdlabis.gov.my
Zaidi Bin Zainal Abidin Pengawal Keselamatan 07-9251308