MENU

Administration Division
Name Designation Tel Fax Email
Rudy Rizal bin Mohd Hanapi The President Majlis Daerah Labis 07-9251781 07-9251308 rudyrizal@mdlabis.gov.my
Syed Zainulabidin bin Syed Abdullah Secretary 07-9251781 07-9251308 fazaruddin@mdlabis.gov.my
Noor Fadzilah binti Md Zain Administrative Assistant 079251781 079251308 fadzilah@mdlabis.gov.my
Mohd Sharil bin Shufa'at Assistant Administrative Officer 07-9251781 07-9251308 sharil@mdlabis.gov.my
Nor Syahirah binti Hamdan Assistant Administrative Officer 07-9251781 syahirah@mdlabis.gov.my
Azizah binti Kadri Administrative Assistant 079254122 0179251308 azizah@mdlabis.gov.my
Nurainina binti Ithnin Administrative Assistant 079254122 079251308 ainina@mdlabis.gov.my
Fazira binti Misni Pembantu Tadbir 07-9251781 07-9251308 fazira@mdlabis.gov.my
Bazilah binti Zaiton Pembantu Tadbir 07-9251781 07-9251308 bazilah@mdlabis.gov.my
Mohd Helmy Marwan bin Mohd Latiff Pekerja Awam 0-9251781 07-9251308